BonaДоска пользователя

1 23 Следующая
аватара
   № 44
SalvorHardin    20.05.13 19:48   

Привіт! Не можу сказати, можливо якість роботи на сайті велися, в такі моменти трапляються зрідка глюки. Хоча я заходив без проблем.

аватара
   № 43
SalvorHardin    12.05.13 09:42   

Ну і я згоден допомагати у створенні українських арбітрів. Думаю. що слід додати на сайт нинішніх суддів і найбльш відомих суддів минулого. Я ось останнім часом багато добавляю фото з матчів чемпіонату України, заради того, щоб відмічати на ньому гравців, судді там теж попадаються. У інтернеті достатньо важко знайти фото гравців чемпіонату України просто ввівши його прізвище, хоча фотографій з матчів кругом багато. Але проблема в тому, що їх зовсім не підписують, ось я й намагаюсь це виправити, щоб хоча б на нашому сайті можна було знайти на будь-якого гравця української Прем'єр ліги з 10-20 фото.

аватара
   № 42
SalvorHardin    12.05.13 09:35   

Привіт! Знову повертаюсь до того ж Абдули. Ти видалила не ту фотографію, що треба. Там, де він був в жовтій кофточці - це правильне фото. А те, що підписане 'Анатолий Абдула в молодости' - це Юрий Вакс.

аватара
   № 41
Хайбери    11.05.13 21:00   

Звичайно, всі будуть тільки раді! Ще раз кажу - в нас кожен робить, що йому більше подобається. Інформації про наших арбітрів мені здається й правда дуже мало. Хіба на фото до матчів їх шукати

аватара
   № 40
Хайбери    11.05.13 20:32   

Ну як ти старих арбітрів добре знаєш то з цього краще і починати. От SalvorHardin виявляється усіх сучасних арбітрів знає, тож коли знайде час і натхнення сам ними займеться (От P.S. на твоїй сторінці він не тобі, а скоріш собі завдання дав :) ). Завдання в нас ніхто не дає. Кожен робить що хоче і коли хоче. Три біографії українців можеш не видаляти, я до цього не такий суворий. Але якби таке добавила до відомого футболіста - 100% б видалили. Краще статті писати з 2-3 статей, і як є можливість трошечки від себе

аватара
   № 39
SalvorHardin    11.05.13 19:39   

И это тоже не Абдула - http://fannet.org/players/anatolii-abdula/photo-4106980 - Это Анатолий Жабченко

аватара
   № 38
SalvorHardin    11.05.13 19:28   

На цьому фото Юрій Вакс, а не Абдула - http://fannet.org/players/anatolii-abdula/photo-4106985

аватара
   № 37
Хайбери    11.05.13 19:18   

Дякую за працю! Українських арбітрів поіменно звісно знаю, а от в обличчя якось не дуже, навіть не задумувався. На майбутнє скажу, що повністю копіювати статті-біографії з других джерел в нас не можна, особливо з Вікіпедіі. В правилах про це написано. Як то переклад з німецької то не страшно, це ж авторський внесок), а от з російської Вікі можуть видалити й вже не якись малий дурник (в нього не ма на то прав), а поважний пан редактор. Як Вітьок будє раптом багато видаляти твоїх добрих фото - пиши на стіну Максу, у нього записані усі зміни баз, і він може все відновити (коли повернеться). За це видалення вибачаємося, зазвичай такі горе-користувачі не можуть зробити багато лиха, а от одного такого ми прогавили

аватара
   № 36
Хайбери    11.05.13 19:08   

Александр Дердо, а не Дедро. Проголосовал против

аватара
   № 35
SalvorHardin    11.05.13 17:31   

Ні-ні, це я. Просто пересоздати гравця набагато простіша процедура, чим виправити помилки у його імені. А забанити тролі гравця не можуть, це можуть зробити лише редактори, як, зрештою, і навпаки.

аватара
   № 34
SalvorHardin    11.05.13 17:13   

Абдулу нужно пересоздать и поменять местами имя и фамилию.

аватара
   № 33
Манне    11.05.13 12:13   

Привет! Надо админу Максу писать. Он вычеслит кто удалил твой фото. Есть тут у нас один маленький вредитель Витек.

аватара
   № 32
Хайбери    11.05.13 10:29   

Привіт! Я просто мав на увазі, що спочатку нас знайшов німець, а потів Bona :). Фото зникли, які вчора добавила чи сьогодні? Якісні, великі чи маленькі? В тебе були маленькі фото із загальним планом де дуже народу, їх могли і редактори видалити. Якщо зникло велике якісне фото, то це тільки Вітьок

аватара
   № 31
SalvorHardin    11.05.13 10:21   

Які фото зникли, детальніше?

аватара
   № 30
SalvorHardin    11.05.13 10:20   

ну а якщо знаходиш помилки у статтях, то пиши мені, або іншим редакторам. Написати знизу коментар теж варіант. P.S. Твій приклад наштовхнув мене на думку, що слід на сайт добавити українських арбітрів, вони ж на фото з матчів часто попадаються.

аватара
   № 29
SalvorHardin    11.05.13 10:19   

Привіт! На ні, про це мова не йде. Твої метаріали хороші, продовжуй їх добавляти, як маєш бажання. Суддями у нас мало хто займається, не вдячна це профессія, особливо у нас в Україні. Ну а виправлення помилок, це для нашого сайту дуже актуально. Матеріалу на сайті багато, а людей, які можуть, а тим більше хочуть його перевіряти не вистачає. Ось і вкрадаються раз-по-раз помилки. До речі, ти тепер фоторедактор, тому можеш редагувати фото, підписи до них. Дуже зручна функція тобі відкрилась - відмітити гравця. Маєш фото на якому зображено приміром арбітра і футболіста. Добавляеш його в профіль судді, а гравця відмічаеш, вписавши його прізвище у спеціальні колонці. Тепер фото з'явиться і у профілі гравця. Дуже зручно.

аватара
   № 28
Хайбери    10.05.13 15:24   

Исправить имя игрока на его страничке может только админ, это в структуре сайта. Хотя ошибки типа Гельмут или Хельмут не принципиальны, потому что они у нас в странах сплошь и рядом в импортных именах. А вот 'Феликс Брич', да, смешно). Дату рождения Флейшера исправил. Кстати, после 300-й добавленного фото ты тоже сможешь обновлять данные всех игроков на сайте. Биографии я исправлять не могу - это только редакторы. Если к арбитру уже добавлена короткая биография, а ты можешь написать больше, то можно просто добавить еще одну статью к нему. Добавлю, что арбитры не очень популярны среди болельщиков и на футбольных сайтах, и я даже немного удивился когда обнаружил в базе Фаннет почти 500 арбитров :) Так что не так все плохо

аватара
   № 27
Хайбери    10.05.13 14:34   

Редколлегия существует и много чего продумано, просто мало постоянных пользователей, которые редактируют сайт и могут за всем уследить. Ведь и время свободное не всегда у всех есть. Сейчас, на майские праздники, тут вообще пусто :). Администратор и хозяин сайта Max. Создавать структуру сайта и устранять программные ошибки может только он. Все остальные занимаются только добавлением материала: фото, видео, новости, биографии. Но с конца апреля он по каким-то причинам не заходил на сайт.

аватара
   № 26
Хайбери    10.05.13 13:35   

Ну наши тролли не совсем тролли, а просто вредители-малолетки, которые от нечего делать добавляют всякую чушь, создают вымышленных игроков, добавляют бесполезные фото и т.д. Поэтому многие возможности редактирования закрыты новым пользователям, чтобы они не могли причинить много вреда. Вот вы при добавлении 300-ой фотки на сайт (совсем немного осталось :)) получите значок фоторедактора и расширите свои возможности (подробней об этом в правилах). Так получилось, что упомянутый мной Витьок на данный момент тоже фоторедактор (надеюсь ненадолго). Он много раз был замечен за удалением чужих качественных фото, а на замечания никак не реагирует (просто удаляет их).

аватара
   № 25
Хайбери    10.05.13 13:07   

Я это понимаю ) Но у нас не как в Германии, докторов наук у нас называют по имени отчеству.

1 23 Следующая
Добавить комментарий под именем 
Оставить URL
*максимум 1000 символов (осталось 1000)